Школьные министерства

МІНІСТЕРСТВО ІНТЕЛЕКТУ

Членами міністерства є представники від кожного класу, що відповідають за організацію навчання.

Міністерство інтелекту збирає та опрацьовує статистичні відомості учнів за підсумками чверті, результатами шкільних та міських предметних олімпіад. Організовує допомогу учням, якеі мають незадовільні оцінки. Допомагає вчителям організовувути різноманітні заходи, предметні тижні, конкурси,  спрямовані на підвищення якості знань учнів.

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ

Членами міністерства є представники від кожного класу, що відповідають за культурно-масову роботу.

Члени міністерства культури  та дозвілля організовує проведення культурно-масових заходів,  класних,  шкільних та міських  свят та конкурсів.

Міністерство культури бере шефство над учнями початкових класів, активно допомагає учителям організовувати дозвілля учнів.

МІНІСТЕРСТВО ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

Членами міністерства є представники від кожного класу, які  відповідають за охорону здоров’я.

Міністерство контролює санітарний стан класів, зовнішній вигляд учнів, допомагає вчителям організовувати харчуванння учнів, проводять з молодшими школярами різноманітні розяснювальні бесіди.

Міністерство організовує проведення ранкової гімнастики, залучає учнів до занять у спортивних секціях, днях здоров’я, спортивних змагань,  класних,  шкільних та міських  свят по ЗСЖ.

Допомагає організовути в позаурочний час різноманітні змагання і турніри.

МІНІСТЕРСТВО ШКІЛЬНИХ ЗАСОБІВ ІНФОРМАЦІЇ

Членами міністерства є представники від кожного класу, які  відповідають за інформування та просвіту.

Міністерство працює над формуванням в учнів власної думки, укмінням висловлюватися і слухати, толерантно ставитися до переконань інших.

Щотижня викладають інформацію про цікаві події життя школи на шкільний сайт, проводять тематичні радіопередачі, випускають стінні листівки за підсумками чергування по школі.

МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Членами міністерства є представники від кожного класу,    які  відповідають за життя та здоров’я .

Міністерство надає допомогу педагогічному колективу школи виховувати в учнів свідому дисципліну та орієнтувати в життєвому просторі.

Члени міністерства проводять   з учнями бесіди  та допомагають у проведенні різноманітних заходів  з безпеки життєдіяльності, протипожежної безпеки, з правил дорожнього руху.

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ

Членами міністерства є представники від кожного класу з активною життєвою позицією.

Міністерство  допомагає в проведенні декад   правових знань,  правових фестивалей,  громадських колейдоскопів з метою ознайомлення з міжнародними та національними молодіжними рухами.

Члени міністерства приймають участь в реалізації  сучасних пілотних проектів.